HAKKIMIZDA

•KÜMBET İnşaat; üretim ahlakını ve geleneksel değerlerini koruyarak, yenilikçi bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayretiyle hareket etmektedir. Uzmanı olduğu inşaat sektöründe kaliteli sonuçlar hedeflemiş ve fark yaratmıştır.

•Üretimini gerçekleştirdiğimiz projelerde ana prensibimiz her zaman insan odaklı çalışma anlayışıdır. Başka bir deyişle önceliğimiz her zaman nezih bir yaşam alanı sağlamak ve sağlıklı yarınlar için güçlü yapılar inşa etmektir.

•Sektörde kalıcı olmak Kümbet İnşaat’ ın değişmeyen amacıdır. Bu nedenle projelerimizde estetik, konfor ve teknoloji beraber yürütülür ve ayrılmaz önemli unsurlardır. Bu anlayışla bugüne kadar çok sayıda projemiz tamamlanmış olup, teslim sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve teknik destek devam eder.

•Projelerimizde konut kalitesi, çevresel maliyetler ve genel ekonomik duruma bağlı olarak müşterilerimize en uygun fiyata, en iyiyi üretmeyi ilke edindik. Tüm çalışanlarımız ve değerli müşterilerimizle beraber güzel ve mutlu bir aile oluşturarak, daha iyi bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Başarılarımızın tesadüf olmaktan çıkması ve artık sürekli hale gelmesi bu mutlu aile tablosunun eseridir.